Pre ženy

Sme tu preto, aby sme Vás naučili, ako sa bezpečne brániť, v nebezpečných situáciach.
Rast agresivity a násilia v spoločnosti nás vedie k tomu, aby sme skúsenosti s bojovými umeniami i sebaobranou a pedagogické a trénerské skúsenosti poskytli tým najzraniteľnejším. PRÁVE VÁM!!!

V súčasnosti rapídne narastá počet prepadnutých žien. Nástrahy na nás stále striehnu vo dne, i v noci. Ženy sú odjakživa ľahším terčom útoku ako muži, pretože sú fyzicky slabšie. Útočníci ich vnímajú ako „ľahkú korisť“. Viete ako sa zachovať pri strete s útočníkom?
Netreba nič podceňovať a nechať na náhodu. Obťažovanie, znásilnenia, či krádež osobných vecí, aj v takýchto prípadoch  majú  ženy problémy na útočníka reagovať. Niekedy nestihnú správne a včas zareagovať na vzniknutú situáciu ani zdatní muži.  Možno ste doteraz nemali možnosť byť obeťou fyzického útoku a iba ste o ňom niekde čítali, ale verte, že sa to týka aj Vás. Dôležité je pri strete s útočníkom správne odhadnúť a vyhodnotiť situáciu. Rozpoznať, či ide naozaj o nebezpečnú situáciu, alebo iba o naše podvedomie a strach.
Niekedy nám naše podvedomie vytvára zvláštne zvuky a obrazy vo vedomí, najmä keď mozog vyhodnotí, že sa cítime v nebezpečenstve. Vždy sa treba riadiť chladnou hlavou a správať sa rozumne.

CHCETE SA NAUČIŤ BRÁNIŤ? MÁME EŠTE VOĽNÉ MIESTA, PRIDAJTE SA K NÁM!!
KAŽDÝ PIATOK A NEDEĽA OD 19:00 do 20:30 V BRATISLAVE V ZÁHORSKEJ BYSTRICI.

Naučíte sa ako sa ubrániť voči útočníkovi použitím jednoduchých a účinných techník. Techniky sú ľahko zapamätateľné a rýchlo si ich osvojíte.

Obrana proti úderom, fackám, kopom. Obrana proti napadnutiu s nožom. Obrana proti škrteniu.

Sebaobrana je určená pre fyzicky aktívne, ale aj neaktívne osoby, pre ženy všetkých vekových kategórii. Či už ste matka na materskej dovolenke, pracujete v kancelárii alebo v stresovom prostredí.
KAŽDÁ ŽENA BY SA MALA VEDIEŤ BRÁNIŤ!!!!!!!!

Tak neváhajte, príďte sa pozrieť a vyskúšať 

REÁLNE HROZBY – REÁLNE RIEŠENIA!!!!
PRVÝ TRÉNING ZDARMA!!!

 

Chcem sa prihlásiť na tréning