Workshopy pre firmy

Organizujeme Workshopy na tému SEBAOBRANA, pre firmy, ktoré chcú ponúknuť svojím zamestnancom niečo úplne nové, nezabudnuteľné a náučné. Na našich workshopoch sa naučíte zásady a princípy sebaobrany, naučíte sa ako sa správať v rizikových situáciách, ako predvídať a ako postupovať pri konfrontácii s útočníkom.

Workshop sa skladá z krátkej teoretickej časti kde sú vysvetlené základné aspekty psychológie útočníka so zameraním sa na predchádzanie a deeskaláciu konfliktu a praktického tréningu. V praktickej časti sa postupne precvičujú jednoduché techniky na riešenie najbežnejších napadnutí – zachytenie rúk, údery a facky… Techniky vychádzajú najmä z bojového umenia Krav Maga (sebaobrana založená Imi Lichtenfeldom, rodákom z Bratislavy, zameraná na bežné napadnutia – neozbrojené a ozbrojené) a Panantukan („dirty boxing“ – využívajúci útoky rôznymi časťami tela na citlivé miesta útočníka)

Workshopy vieme akokoľvek prispôsobovať, stačí nám povedať svoju predstavu a všetko ostatné nechať na nás. Nič nemusíte „riešiť“ a vaši zamestnanci nemusia nikam chodiť. Stačí nám zabezpečiť videoprojektor (nie je podmienkou) a zasadaciu miestnosť a ostatné nechať na nás…

Cieľom tohto seminára je naučiť účastníkov používať najsilnejší nástroj na sebaobranu – svoju hlavu. Základom je predvídanie a vyhnutie sa konfliktným situáciám, prípadne deeskalácia konfliktu. Pri nácviku jednotlivých techník následne si budú môcť účastníci vyskúšať, že sebaobrana môže byť aj jednoduchá a netreba na ňu veľkú fyzickú silu a kondíciu.

Benefitom pre zamestnávateľa sú následne sebavedomejší zamestnanci a stmelenejší tím pracovníkov, ktorí spolu vystúpili so svojej komfortnej zóny.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

 

Mám záujem o cenovú ponuku workshopu sebaobrany pre firmu